O nás

Bez mála  100. letá tradice zpracování tabulového skla a autoskel začíná již v roce 1921, kdy byla založena sklenářská dílna pana Roberta Zemana v Třebíči.

Zde působila řadu let a poté se firma přesunula do Prahy, kde začala působit od roku 1931. K dispozici bylo rozsáhlé zázemí a mnoho inovativních technologií, vlastní brusírna, výroba zakázkových skel a zrcadel, sklady a dílny. Autozasklívání-Sklenářství Robert Zeman bylo osloveno k výrobě polopropustných zrcadel na výstavu Expo1967. Výroba vytvářela unikátní umělecká díla jako jsou Benátská zrcadla, vitrážová okna a první zasklívání  automobilových skel , včetně jejich zhotovení.

Firma Robert Zeman fungovala bez přerušení od svého vzniku až do 19.6.1980,kdy její zakladatel pan Robert Zeman sen.(nar.1900) zemřel. V krátké době po 17.listopadu 1989 pokračoval v tradici řemesla syn Robert Zeman sen.II(nar.1921 / 2014 ). Jeho zkušenosti z první  zasklívací služby na auta v Praze ,kterou zakládal, převzal syn Robert Zeman (nar.1964) dodnes.

Kvalita služeb se přenáší z generace na generaci do dnes, kde firma garantuje kvalitu a spokojenost.